Bezdrátový alarm Ajax

Domovní bezdrátový alarm, set alarmu AJAX. Připojení přes GSM a WiFi, detekce na dveře a okna, detekce pohybu, inteligentní aplikace Ajax v češtině a v angličtině pro Android a iO.

15.780 13.260

15.780 13.260Koupit produkt

Alarm Ajax StarterKit white

Zabezpečovací systém Ajax. Set alarmu centrálního ovládacího panelu Hub, PIR detektoru pohybu MotionProtect, magnetického kontaktu DoorProtect a dálkového ovladače

9.990 8.490

9.990 8.490Koupit produkt

Detektor pohybu Ajax

PIR detektor pohybu s foto verifikací poplachu. Ajax MotionCam detekuje již první krok každého narušitele ve střeženém prostoru, přižemž spolehlivě ignoruje pohyb domácích mazlíčků, průvan…

5.450 4.200

5.450 4.200Koupit produkt

Ústředna Ajax Hub 2

Centrální ovládací panel alarmu Ajax podporující detektory pohybu s foto verifikací MotionCam. Klíčový prvek zabezpečovacího systému Ajax, v případě hrozby odesílá informace o poplachu.

12.300 9.990

12.300 9.990Koupit produkt

Chytré a elegantní řešení pro inteligentní zabezpečení vašeho domova

Bezpečnostní set Ajax StarterKit spolehlivě ochrání vaši domácnost před vloupáním, požárem nebo zaplavením vodou. Jednotlivé komponenty na první pohled zaujmou elegantním designem a prvotřídní uživatelskou přívětivostí díky chytré aplikaci Ajax, se kterou bezdrátový alarm Ajax snadno a rychle nakonfigurujete. Sada zahrnuje 4 bezpečnostní zařízení pro detekci hrozeb s možností dokoupení dalších komponent Ajax.

Harmonie high-end komponentů a technologií

Produkty Ajax jsou navrženy a zkonstruovány od základů a bez jakýchkoliv kompromisů.

Při výrobě produktů Ajax jsou používány jen ty nejkvalitnější a nejmodernější součástky, které jsou zapouzdřeny v odolném a designovém krytu. V kombinaci s unikátními patentovanými technologiemi tak produkty alarmu Ajax poskytují nepřekonatelnou kvalitu výkonu a zabezpečení.