Bezdrátový alarm Ajax

Jedete na chalupu, abyste si odpočinuli, unikli ze shonu města? Chata nebo chalupa má být bezpečným místem, útočištěm pro vaši dovolenou. Ale nemusí tomu vždy tak.

Jelikož nejste vždy na cahlupě, abyste mohli vědět, co se tam právě děje. Napadení, vandalismus nebo vniknutí zlodějů je bohužel běžné.
A tak zatímco mnoho chalupářů dává přednost použití mechanickému zabezpečení chalup a chat, bezdrátový alarm Ajax by mohl být tou nejlepší volbou zabezpečovacího systému pro váš rekreační objekt. Zde je několik důvodů proč.

Jaký je princip alarmu Ajax?

Je to poměrně jednoduché. Střežený objekt je monitorován pomocí centrální řídící jednotky HUB Ajax a spárovaných čidel. Pomocí unikátní bezdrátové komunikace Jeweller mezi senzory Ajax a centrální ústřednou Ajax Hub a mezi řídící jednotkou Ajax a uživatelem se v případě narušení objektu zasílá SMS a tím upozorní uživatele.

Zabezpečení alarm Ajax

Přednosti bezdrátového alarmu AJAX

Jeweller – žádné dráty, žádné starosti

Rychlá a snadná montáž díky bezdrátovému provedení komponentů Ajax, která zabere jen pár minut. Díky chytrým držákům komponentů SmartBracket zvládne montáž systému Ajax opravdu každý.

Super výdrž baterií až 7 let

Výdrž baterií až 7 let provozu alarmu Ajax bez nutnosti jejich výměny. A to díky minimální energetické náročnosti provozu komponentů Ajax. Komponenty Ajax automaticky regulují výkon signálu v závislosti na vzdálenosti od ústředny Ajax. Tím dochází k výrazné úspoře energie.

Imunita detektorů pohybu Ajax

Správným nastavením vnitřní detektory pohybu MotionProtect , MotionProtect Plus , CombiProtect a  MotionCam ignorují zvířata do výšky až 50 cm a váhy až 20 kg. Detektory pohybu jsou v blízkosti země méně citlivé.

Alarm zabezpečení pro chalupu

Zabezpečovací systém Ajax

umožňuje díky pokročilým funkcím a široké škále detektorů účinně ochránit Vaše zdraví i majetek před vloupáním, požárem, únikem oxidu uhelnatého nebo vody.

Produkty Ajax jsou výsledkem harmonie high-end komponentů a technologií, vysoce kvalitních materiálů a unikátního nadčasového designu. Prozkoumejte možnosti zabezpečovacího systému Ajax a jeho komponentů a zajistěte pro Vás a Vaše blízké bezpečný domov.
Hub komunikuje s uživatelem v rámci 2 komunikačních kanálů – Ethernet připojení k síti internet a pomocí GSM sítě.